Yılbaşı Hediyesi Olacak Sweatshirt Tasarımları

2017 yılında sevdiklerinizi sıcacık tutacak ve onlara sizi hatırlatacak yılbaşı hediyesi fikirlerine ihtiyacınız varsa aramıza hoş geldiniz 🙂 Hediye seçme konusunda kararsızlık yaşayanların çok seveceği yeni yıl temalı sweatshirt modellerimizle, sizlere mutluluk dolu bir yeni yıl sunmayı hedefliyoruz. Tasarım olarak kadın, erkek herkesin giyebileceği bu renkli sweatshirtlerin farklı renk ve beden seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğinizi seçebilir ve sevdiklerinize gönül rahatlığıyla hediye edebilirsiniz.

Tasarım Yılbaşı Hediyesi Sweatshirt Modelleri

Yılbaşı Sweatshirtleri – Show Must Go On

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-1

Eğlenceli bir yılbaşı hediyesiyle sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır mısınız? Show Must Go On Noel baba tasarımlı sweatshirt tasarımı ile hem renkli hem eğlenceli bir sürpriz yapmanız mümkün.

 

Kapşonlu Yılbaşı Sweatshirtleri – Noel Dayı

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-2

Kişiye özel, kaliteli baskı tekniğiyle hazırlanan bu sweatshirt tasarımımız tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Sweatshirt üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazdırabiliyorsunuz. Ürünün farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

 

Yılbaşı Sweatshirtleri – Geyik

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-3

Şık ve sevimli bir hediyeyle 2017 yılında açılışı yapmak istiyorsanız “Mutlu Yıllar” mesajlı geyik tasarımlı sweatshirt ürünümüz tam sizlik!

 

Kapşonlu Yılbaşı Sweatshirtleri – Sakallı Noel Baba

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-4

Kişiye özel sweatshirtlerden bir diğeri de Noel baba tasarımlı bu ürünümüz… Üzerine yeni yıla dair dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz kapşonlu sweatshirt unutulmaz bir hediye olmaya geliyor.

 

Yılbaşı Donu – Bayan Kapşonlu Sweatshirt

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-5

Renkli ve eğlenceli hediye ararken bunu mu kast etmiştiniz? 🙂 İşte tam da aradığınız nitelikte bir yılbaşı hediyesi… Yılbaşı donu tasarımıyla görenleri güldüren bu sweatshirtün farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

 

Bugs Bunny – Kapşonlu Switshirt

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-6

Bugs Bunny hayranları burada mı? Yılbaşına özel tasarımıyla dikkat çeken kapşonlu sweatshirtü kadın veya erkek herkes gönül rahatlığıyla giyebilir.

 

Yeni Yıl Erkek Sweatshirt

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-7

Bıyıklı erkeklerin vazgeçilmezi olacak yeni yıl erkek sweatshirt tasarımımız soğuk havalarda sizi ısıtan en büyük destekçiniz olacak.

 

Sevgili Sweatshirtleri – Aşık Yılbaşı Baykuşları

yilbasi-hediyesi-olacak-sweatshirt-tasarimlari-8

Aşık çiftlere özel olarak tasarlanmış yılbaşı baykuşları sweatshirtlerimize, sevgilinizle isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *