Sevgililer Günü Fiyasko Aşk Notları

Herkes harika kelimeler dizemez ardı ardına herkes şair olamaz aşkı için herkes süslü cümleler kuramaz aşık olasa da…Kimileri tüm samimiyetiyle duygularını açıklayabilecekleri üç beş kelimeyi yan yana bile zor getirirler.Kimileri de kırk yıllık şairlere adeta taş çıkaracakmışcasına harika bir şekilde aşklarını itiraf edebilir içinde barındırdıkları bu özel duyguları parıl parıl kelimelerle süsleyebilirler. Ama herkesin sevgilisi bu yeteneğe sahip olacak diye de bir şey yok açıkçası. Aman siz siz olun sakın sevgilinizi başkaları ile kıyaslamayın.

-Necatiiiii baş ayşen’in sevgilisi ne yazmışşşş!

-Ne yazmış gülten ne yazmış ya ben sana yazalı 5 yıl oldu kızım ya daha ne yazayım

-Sen yap espri yap anca ama bana iki güzel cümle edeme

-Nasıl etmiyorum ya şiir bile yazdım geçen gün yalan mı? Bak okuyayım yine hatta:

Gulüm gulüm

Canım çekiyor üzüm

Gel şöyle yanıma

baklava börek yapsana.

-Sen anca baklava börek de Necati, anca baklava börek de, boğaz adam,Çanakkale Boğazı!!!!

 

Trip Atan Sevgililerden Olmayın!

Aman diyim siz siz olun sevgililer günü hediyesi vereceğinize sevgilinizi bu kadar zorlamayın. Her erkek romantik ve bir o kadar da duygusal olacak diye bir kural yok bu kadınlar için de geçerli elbette. Bakın bakalım umutsuz vaka erkekler sevgililerine sevgililer günündehediye olarak nasıl notlar yazmışlar:)

-Sana uzun uzun cümleler kurardım ama sen demiştin ya kitap okumuyorsun kelime haznen geniş değiş diye, kusura bakma sevgilim kitap okumuyormuşum ya hani ben ondan uzun uzun yazamıyorum şuan muck:* kib by ( Atarlı sevgili notu)

-ayyy sevgilitoşummm sevgilicikler günücüğümüz kutlu ooollsuunn. Ay oldu mu oldu mu oldu mu yaa oldu desene yaa! Hala ojem kurumadı zaten cık cık. ( tikican sevgili notu)

-Hayatım şuan bildiğin harika bi pırlanta var bileğimdeee yaanniiii.Bi de sevgililer günü yaaneee. Kendi pırlantamı kendim aldım yani neysee seni sevioorumm. (Kokoş sevgili notu)

– Sen kutlamadın ama neyse seninde sevgililer günün kutlu olsun aşkım  yazdım bir kenara ona göre. (Tripli sevgili notu)

-Mutlu ilişkinin formülühani birlikte alışveriş yapmaktı noldu. Nere kayboldun sen telefonuma da bakmıyosun yaaa! Gelince görüşücez. ( tehditçi sevgili notu)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *