Ömür Boyu Saklayacağınız Yılbaşı Hediyeleri

Yeni yıla sayılı günler kala yılbaşı gecesi katılacağınız parti, giyeceğiniz kıyafetler her şey hazır. Geriye bir tek sevdiklerinize alacağınız hediyeleri seçmek kaldı. Anneniz, babanız, kardeşiniz, arkadaşlarınız her biri için çok özel ve ömür boyu kullanacakları hediyeler almak istiyorsunuz ancak neler alabileceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa doğru adrestesiniz. Sevdikleriniz için alabileceğiniz evladiyelik yılbaşı hediyeleri neler diye merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.

 

Uzun Ömürlü Yılbaşı Hediyeleri

 

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

omur-boyu-saklayacaginiz-yilbasi-hediyeleri-1

Koskoca bir yılın nasıl geçtiğini fotoğraflarla anlatmanıza yardımcı olacak yastık üzerine 5 adet fotoğraf bastırabilirsiniz. Tabii ki yanına mesajınızı, tarihi ve isimlerinizi de ekleyebileceksiniz.

 

Oscar Ödülü – Kişiye Özel Yazılı Büyük Boy

omur-boyu-saklayacaginiz-yilbasi-hediyeleri-2

Evin en güzel köşesine yerleştirilecek olan ödül sayesinde yılın en iyi arkadaşını, sevgilisini, annesini veya babasını seçecek ve onları mutlu edeceksiniz.

 

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

omur-boyu-saklayacaginiz-yilbasi-hediyeleri-3

Onsuz geçen her an sizin için anlamını yitiriyorsa duygularınıza tercüman olacak en güzel hediye manyetik kum saati! Üstelik üzerine mesajınızı ekleyebiliyorsunuz.

 

Bir Yıl Böyle Geçti Yılbaşı Yapbozu

omur-boyu-saklayacaginiz-yilbasi-hediyeleri-4

Bu yılı sizin için en iyi tanımlayan fotoğraf hangisi seçtiniz mi? Seçmediyseniz hemen fotoğraflarınıza göz atın ve en beğendiğinizi puzzle’a dönüştürün.

 

Kırmızılı 2017 Fotoğraf Çerçevesi

omur-boyu-saklayacaginiz-yilbasi-hediyeleri-5

Sevgilinizin ya da babanızın çalışma masasını süsleyecek olan çerçeve içerisine birlikte olmanın mutluluğunu gözlerinizden okuyabildiğiniz bir fotoğraf yerleştirebilirsiniz.

 

3 Fotoğraflı Yatay Kanvas Tablolar

omur-boyu-saklayacaginiz-yilbasi-hediyeleri-6

Yeni yılda sevdiklerinize dekorasyonunda küçük bir değişiklik yaptırma zamanı. Birlikte çekildiğiniz üç fotoğrafla ve mesajınızla duvarlarını süsleyecek bir tablo hazırlayarak onlara hediye edebilirsiniz. Üstelik tabloyu istediğiniz büyüklükte yaptırabilirsiniz.

 

Yılbaşına Özel Fotoğraflı Magnet

omur-boyu-saklayacaginiz-yilbasi-hediyeleri-7

En renkli ve en şık yılbaşı hediyelerinden biri olan magnet ömür boyu sevdiklerinizin evini süsleyecek hediyelerden biri.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *