Öğretmenler Günü Hediyesi Ödül ve Plaketler

Yıl boyunca sizin için türlü fedakarlıklar gösteren, hayata dair bildiği her şeyi size öğretmek için çabalayan öğretmeniniz yılda bir kere de olsa hatırlanmayı ve onurlandırılmayı hak ediyor. Siz de öğretmenler günü hediyesi olarak ödül veya plaket alarak onu mutlu edebilirsiniz. Üzerine mesajınızı da ekleme imkanı sunan ödül ve plaketleri öğretmeniniz çalışma odasının baş köşesine koyacak ve yıllarca saklayacak. Böylesine özel bir hediyeyle öğretmeninizi mutlu etmek için tek yapmanız gereken istediğiniz modeli seçip mesajınızı eklemek.

 

Öğretmenlerinizi Gururlandıracak Öğretmenler Günü Hediyesi Ödül ve Plaketler

 

Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı

ogretmenler-gunu-hediyesi-odul-plaketler-1

Gönül ister ki öğretmeniniz kırmızı halıda yürüyerek gelsin ve “Yılın En İyi Öğretmeni” ödülünü havaya kaldırsın. Ancak kırmızı halıda yürüyemese de oscar heykelciğini havaya kaldırmasını sağlayabilirsiniz.

 

En Kral Öğretmen Sertifikası

ogretmenler-gunu-hediyesi-odul-plaketler-2

Konuştu mu tüm öğrencilerin sustuğu, öğrettikleri, söyledikleriyle öğretmenden de öte dost, anne, baba olan öğretmeninize hediyelerin en kralını alacaksınız. Üzerinde en kral / kraliçe öğretmeni yazan sertifikaya aynı zamanda öğretmeninizin fotoğrafını da ekleyebilirsiniz.

 

Öğretmenler Günü Akrilik Ödül

ogretmenler-gunu-hediyesi-odul-plaketler-3

Arkasında yer alan “Canım Öğretmenim” baskısının üzerinde yer alan kocaman kalbin yanına tabii ki en sevdiğiniz öğretmenin ismi yakışır.

 

Kişiye Özel Öğretmenime Karne 

ogretmenler-gunu-hediyesi-odul-plaketler-4

Dönem sonunda sınavlardan aldığınız notları ve davranışlarınızı değerlendiği karneyi sizinle paylaşan öğretmeninize siz de bir karne hazırlamaya ne dersiniz? Derste kaytarmaya izin vermesinden yapılmayan ödevleri affetmesine kadar her şeyi değerlendirebileceğiniz karne çerçeveli şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Karnenin pembe ve mavi renk seçenekleri mevcuttur.

 

Öğretmene Özel Fotoğraflı Sertifika

ogretmenler-gunu-hediyesi-odul-plaketler-5

Öğretmeniniz için yazdığınız sözleri sıradan bir tebrik kartına ekleyerek vermek istemiyorsanız şık bir sertifika hazırlayabilirsiniz. Üstelik sertifikaya öğretmeninizle çekildiğiniz bir fotoğrafı da ekleyebilirsiniz.

 

Öğretmenler Günü Akrilik Ödül

ogretmenler-gunu-hediyesi-odul-plaketler-6

Dünyalar tatlısı öğretmeninize gösterdiği sevgi ve sabır için teşekkür etmek ve biraz da duygulandırmak isterseniz üzerine mesajınızı ekleyeceğiniz bir akrilik ödül hazırlayabilirsiniz. Öğretmeninizi onurlandıracak ve duygulandıracak olan ödül çalışma masasının baş köşesinde yer alacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *