Öğretmenler Günü Hediyesi: Kutlama Mesajlı Ürünler

Öğretmenler günü hediyesi için 1 hafta süre kalmışken kolları sıvayalım. Kutlama mesajlı öğretmenler günü hediyeleri, hem öğretmenlerin beğenisini kazanır hem de size kolaylık sağlar.

Hediye arayışları herkesi zorlar. Ancak bu tür üzerinde kutlama mesajı bulunan ürünler özellikle özel günlerde popülerleşiyor. Siz de öğretmenler günü hediyesi için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. İşte o hediyeler.

Kutlama Mesajı Yer Alan Öğretmenler Günü Hediyeleri

Kişiye Özel En İyi Müzik Öğretmeni Kupa Bardak

ogretmenler-gunu-hediyesi-kutlama-mesajli-urunler-01

Öğretmenler günü hediyesi için değişmez ürünlerden birisi de kupa bardaklardır. Bu kupa bardak branş öğretmenlerine özel olarak hazırlanıyor üstelik sihirli! Sıcak suda farklı bir tasarım ortaya çıkartan kupa bardakları mutlaka incelemelisiniz.

Öğretmenler Günü Akrilik Ödül

ogretmenler-gunu-hediyesi-kutlama-mesajli-urunler-02

Dekoratif ürünler arasında göze çarpan akrilik ödüller, kişiye özel olarak hazırlanıyor. Üzerine öğretmeninizin adını yazdırabileceğiniz bu ürün camdan daha kaliteli ve dekoratiftir.

Öğretmene Özel Kare Ahşap Duvar Saati

ogretmenler-gunu-hediyesi-kutlama-mesajli-urunler-03

Ahşaptan üretilen bu saatte, kişiye özel olarak üretilmektedir. Üzerine öğretmeninize kutlama mesajını yazdırabilirsiniz. Hem öğretmenler günü hediyesi vermek hem de özel mesajınızı iletmek bu kadar basit.

Kişiye Özel Deri Hediye Setiogretmenler-gunu-hediyesi-kutlama-mesajli-urunler-04

Şık ve bir o kadar da zarif bu set, erkek öğretmenlere özel olarak tasarlanıyor. İsminin yazacağı kalem, anahtarlık ve deri cüzdan bu setin içinde!

Öğretmene Hediye Fotoğraflı Kare Kanvas Tabloogretmenler-gunu-hediyesi-kutlama-mesajli-urunler-05

Kanvas tablolar da dekoratif ürünlerin değişmezlerinden. Öğretmeninizin fotoğrafıyla tasarlanan kanvas tabloya öğretmeninize iletmek istediğiniz mesajı da yazdırabileceğinizi unutmayın.

Kapşonlu Öğretmen Sweatshirtleri – Edebiyat Öğretmeniogretmenler-gunu-hediyesi-kutlama-mesajli-urunler-006

Esprili hediyeler artık tişörtlere de bulaştı. Branş öğretmenlerinin yanı sıra kopya çektirmeme özelliğiyle tanınan öğretmenlerinize bu özel tişörtü hediye ederek espirili bir mesaj verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *