Kişiye Özel I Love You Duvar Saati

Siz ve sevgiliniz belki zamanla yarışan çiftlersiniz.  İş hayatınız oldukça yoğun ve koşuşturmalı geçiyor. Bu tempolu yaşam tarzınızın içinde birbirinize vakit ayırmakta belki oldukça güçleşti son zamanlarda. Birbirinizi özlüyor ama bir türlü vakit ayırıp özlem gideremiyorsunuz. Ama birbiriniz için sevimli hediyeler alabilir böylece birbirinizin gönlünü de almış olursunuz. Bu mükemmel aşk dolu saatler tam da eşiniz ve sizin için özel olarak tasarlandı.

Çiftlere Özel Duvar Saatleri

Sadelikten hoşlanan kişiler için özel olarak dizayn edilmiş olan bu beyaz duvar saatinde sizi ve eşinizi temsil eden minik çöp insanlar çizildi:) şirin mi şirin olan bu I Love You duvar saatini sadelikten hoşlanan aynı zamanda sevimli görünümlere önem veren partneriniz için sipariş edebilir ona bu hoş duvar saatini hediye edebilirsiniz.

Sizler için özel olarak birbirinden farklı model ve içerikte  tasarlanmış olan bu duvar saatleri sizin zevkinize ve tarzınıza uygun olarak dizayn edildi.Dilerseniz bu özel tasarım saatin arka siluetine sizin ve sevgilinizin ortak bir kadrajda buluştuğu özel bir fotoğrafı da ekletebilirsiniz.

 

 

Farklı dizaynıyla oldukça şık görünen ve modern havasıyla dikkat çeken bu saatler evinizi renklendirirken misafirleriniz de bu size özel olarak tasarladığımız duvar saatlerinden gözlerini alamayacak.

Üzerinde seni seviyorum yazılı siyah kırmızı ve beyaz renklerinden oluşan harika dizayndaki bu duvar saatleri evinize çok yakışacak.

 

 

 

Sadeliği evinde ve aldığı hediyelerde tercih eden tarzını sakin olarak belirleyen kişiler için ideal olan bir diğer özel tasarım duvar saatimiz de tam o kişilerin zevklerine göre dizayn edildi. Kişiye özel hediye olarak sunulabilecek bu saat sevgilinizin vazgeçilmezi olacak!

 

Evinin duvarında pembe ve kırmızı renkleri tercih eden romantik bayanlar için bu özel duvar saatini onlara hediye edebilirsiniz. Eminiz çok beğenecekler:)

 

Kırmızı bir kalp ve kocaman bir gülücüğün üzerinde yer aldığı şıklığı ve romantikliğinin yanında esprili görünümüyle de dikkat çeken bu şahane tasarımdaki özel duvar saatlerini evinizde göre herkes hayran kalacak.

 

2 Replies to “Kişiye Özel I Love You Duvar Saati”

  1. iyi günler bir duvar saati istiyorum orta kısmında bir resim olacak saatler arasında ise ders çalışan çocuk oyun oynayan çocuk uyuyan çocuk resimleri olacak kısacası oğluma planlı ders çalışması için bir duvar saati istiyorum yapabilirmisiniz evet ise fiyatı nekadar olur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *