Kendisi Küçük Maneviyatı Büyük Yılbaşı Hediyeleri

Alacağınız hediyenin büyüklüğünden de öte sizi en iyi şekilde temsil edecek olması önemliyse, sizin için seçtiğimiz kendi küçük maneviyatı büyük yılbaşı hediyeleri ile tanışın! 2017 yılının sevdiklerinize mutluluk getirmesini istiyorsanız, bu mutluluğun ilk adımını vereceğiniz hediyelerle atmaya ne dersiniz? Yaş fark etmeksizin hemen herkese hediye edebileceğiniz bu yılbaşı ürünleri 2017 yılına da bomba gibi bir giriş yapmanızı sağlayacak.

Yılbaşı Hediyesi Olmaya Aday En Şirin Ürünler 

Sıcak Kalpler

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-1

Üşüyen sevdiklerinizin içini ısıtacak şirin mi şirin bir yılbaşı hediyesi almaya ne dersiniz? Farklı desen seçenekleriyle karşımıza çıkan bu mini kalp ısıtıcılar küçük ama sevgi dolu bir yılbaşı hediyesi olmaya geliyor.

 

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-2

Alacağınız ürünün, hediye edeceğiniz kişinin her daim yanında taşıyabileceği bir şey olmasını istiyorsanız fotoğraf bastırabildiğiniz bu çakmak ürünümüzle tanışın.

 

2017 Hatırası Fotoğraflı Yılbaşı Magneti

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-3

Sizi temsil edecek renkli sürprizler yapmak hoşunuza gidiyorsa, fotoğrafınızı bastırabildiğiniz ve yeni yıl mesajınızı da yazdırabildiğiniz bu magneti çok seveceksiniz.

 

Sihirli Yumurta

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-4

İçerisinde sihirli tohumu bulunan bu yumurta, siz onu suladığında sihirli fasulyesi aracılığıyla “Good Luck“, “I Love You” vb. sürpriz mesajlar veriyor 🙂  Hediyesiyle şaşırtmak isteyenlerin tercihi…

 

Kişiye Özel LED Işıklı Akrilik USB Bellek

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-5

İsim yazdırılabilen akrilik usb bellek verebileceğiniz en özel hediyelerden. Usb bellek, bilgisayara takıldığı zaman mavi ışık saçarak tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 

 

Yeni Yıla Özel Kar Küreleri

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-6

Geyik, penguen ve kardan adam olmak üzere 3 farklı modeli bulunan bu şirin kar küreleri her yaş grubuna verilebilecek yeni yıl temalı en anlamlı hediyelerden…

 

Yılbaşı Hediyesi Makyaj Aynası

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-7

Makyaj yapmayı seven hanımlara “2017’de de güzelliğinden bir şey kaybetme” mesajını verebileceğiniz bu aynalar da tamamen kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Aynanın kapağına dilediğiniz fotoğrafı ve mesajınızı yazdırabilirsiniz.

 

Yılbaşı Hediyesi Kitap Ayracı

kendisi-kucuk-maneviyati-buyuk-yilbasi-hediyeleri-8

Kitap kurtları bu kitap ayracına bayılacak! Üzerine yeni yıl mesajı ve isim yazdırılabilen bu ayraç unutulmaz bir yılbaşı hediyesi olmaya aday.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *