En Şık Yılbaşı Hediyeleri: Yeni Yıl Sepetleri

Siz de “yılbaşına nasıl girersen öyle geçer” sözüne inanıyorsunuz ve yılbaşını sevdiklerinizle birlikte mutlu bir şekilde geçiriyorsunuz. Sevdiklerinizin yanında olması mutlu olmanız için yeterli ama yine de onlara hediyeler alarak bu mutluluğu ikiye katlamak ister misiniz? Yüzlerinden mutluluğu okumanıza yardımcı olacak yılbaşı hediyeleri arasından en güzellerini seçtik ve sizin için sepet haline getirdik. Arkadaşlarınız, aileniz, uzaktaki sevdikleriniz için dilediğiniz sepeti seçebilir, üzerine mesajınızı ekleyerek paylaşabilirsiniz.

 

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Yılbaşı Hediyeleri Sepetler

 

Çam Ağaçlı 2017 Yılbaşı Sepeti

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-1

Yılbaşında evinin, ofisinin dekorasyonunu renklendirecek bir hediye vermek isterseniz bolluk ve bereketin simgesi çam ağacının bulunduğu bu sepeti tercih edebilirsiniz. Mis kokusuyla herkesi kendisine hayran bırakan lavanta kesesi, yeni yılın en eğlenceli oyunu tombala, noel baba maskotu ve mutlu yıllar çubuğu da çam ağacına eşlik eden hediyelerden.

 

Altın Kolyeli Yılbaşı Hediye Sepeti

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-2

Anneniz, eşiniz ya da sevgiliniz için alabileceğiniz bu şık sepet içerisinde minik bir melek kolyenin yanı sıra rozet, çikolata, kupa bardak bulunuyor.

 

Kurumsal Yılbaşı Hediye Sepetleri

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-3

Yeni yılda çalışanlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza yılbaşı sepeti hazırlamak isterseniz içerisinde çikolatalardan çerezlere birçok ürün bulunan bu sepet tam size göre! Hediye sepetinin kırmızı ve yeşil olmak üzere iki farklı modeli bulunuyor.

 

Dolu Dolu Yılbaşı Sepeti

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-4

Yeni yıl partisi için ihtiyacınız olan her şey bu sepette! Eğer ev partisi vermeyi düşünüyorsanız misafirlerinizin sandalyesine birer tane Dolu Dolu Yılbaşı Sepeti bırakarak onları mutlu edebilirsiniz.

 

Çikolata Dolu Yılbaşı Kovaları

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-5

Üç adet kovanın içerisinde birbirinden lezzetli çikolataların bulunduğu bu sette yıl boyunca ağzının tadının bozulmasını istemediğiniz sevdikleriniz için özel tasarlandı.

 

Yılbaşı Hediye Kulesi

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-6

Her katında bambaşka sürprizlerin yer aldığı yılbaşı kulesi kutular üzerinde yazan mesajınızla her geçen yıl çoğalan sevginizi anlatmak için muhteşem bir hediye seçeneği.

 

Kardan Adam Kutulu Yılbaşı Çikolatası

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-7

Kim demiş yılbaşında hediyeleri sadece noel baba getirir diye! Sevimli mi sevimli kardan adamın sepetinde yer alan bu çikolatalar sevdiklerinizin yüzünü güldürecek, ağzını tatlandıracak alternatiflerden.

 

Hediye Keseli Yılbaşı Ayısı

en-sik-yilbasi-hediyeleri-yeni-yil-sepetleri-8

Sevgilinizin ya da arkadaşlarınızın seveceği bir hediye almak istiyorsanız sevimli ayıcıktan daha güzelini bulamazsınız. Üstelik kesesinde sevdikleriniz için rozet ve çikolata taşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *