En İlginç Öğretmenler Günü Hediyesi

Atatürk’ün ülkemiz öğretmenlerine bahşettiği 24 Kasım Öğretmenler Günü yıl da bir kez olsun öğretmenlerimizi takdir etmek ve minnetimizi sunmak adına biz öğrenciler için bir fırsat. Bu özel güne doğru geri sayım yaptığımız bu günlerde hala hediye almamış olanlar, ne hediye alacağınızı kara kara düşünmeyi bırakıp hemen listemize göz atın. Birbirinden ilginç ve kaliteli öğretmenler günü hediyesi ile dolu listemizden dilediğinizi seçin ve öğretmeniniz için özel hale getirin.

 

Birbirinden Kaliteli Öğretmenler Günü Hediyesi Fikirleri

 

Pembe Beyaz Gonca Güller Kokulu Taş Aranjmanı

en-ilginnc-ogretmenler-gunu-hediyesi-1

Çiçek gibi narin ve güzel öğretmeniniz için birkaç gün sonra solacak çiçekler almak yerine ömür boyu saklayacağı çiçekler almaya ne dersiniz? Kokulu taş aranjmanı gerçek çiçekleri aratmayan kokusu ve tasarımıyla öğretmeninizin masasına çok yakışacak.

 

Öğretmene Özel Mesajlı Ahşap Defter

en-ilginnc-ogretmenler-gunu-hediyesi-2

Yazı yazmayı seven öğretmeniniz için bu hobisini daha anlamlı ve özel hale getirmeye ne dersiniz? İsmine özel tasarlayacağınız deftere yazacağı yazılarını ömür boyu saklayabilecek.

 

Kişiye Özel Gümüş Kaplama Kare Kol Düğmesi

en-ilginnc-ogretmenler-gunu-hediyesi-3

Şıklığından ödün vermeyen erkek öğretmenler için alabileceğiniz kol düğmelerinin üzerine isminin baş harfini ekleyebilirsiniz.

 

İsme Özel Ahşap USB Bellek

en-ilginnc-ogretmenler-gunu-hediyesi-4

Artık akıllı tahtaların kullanılmaya başlandığı okullarda derslerde bilgisayarlar, tabletler kullanılıyor. Sizin için hazırladığı sunumları yanında taşımasını kolaylaştıracak bir hediyeyle öğretmeninizin yüzünü güldürmek isterseniz ahşap USB bellek tam size göre! Üstelik bellek üzerine öğretmeniniz ismini yazdırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Öğretmen Seti

en-ilginnc-ogretmenler-gunu-hediyesi-5

Yanından ayırmadığı kartvizitlik, kalem ve USB belleğini öğretmeniniz için daha özel hale getirmek isterseniz her bir parçanın üzerine öğretmeninizin ismini yazdırarak oldukça şık bir hediye seti hazırlayabilirsiniz.

 

Mavi Pembe Çiçekli Kalp Yaşayan Kolye

en-ilginnc-ogretmenler-gunu-hediyesi-6

24 Kasım’da öğretmeninizin kapısını kalp dolu çiçeklerle çalın! Öğretmeninizin boynunu süsleyecek olan kalp şeklinde kolye içerisinde yer alan çiçekler canlı renkleriyle de oldukça şık görünüyor.

 

Öğretmene Özel Mesajlı Kitap Ayracı

en-ilginnc-ogretmenler-gunu-hediyesi-7

Öğretmeniniz için özel bir hediye hazırlamak istiyorsunuz ancak bütçeniz kısıtlıysa kitaplarının arasında bir ömür duracak olan kitap ayracı tam size göre. Öğretmeninizin ismini ve mesajınızı ekleyeceğiniz kitap ayracı kitap okumayı seven öğretmeniniz için unutulmaz bir hediye olacak.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *