Aşkımıza Nazar Değmesin -Sultan Altun Gümüş Nazar Kolye

Aşk nice çiçekleri bile kıskandırmış tarihte nice olaya şahitlik yapmış çiftlerin birbirine olan nice kalbi duygularını taçlandırmış o mükemmel his. Tarifi zorlukla mümkün olan sözcüklere cümlelere sığdıramadığımız ama ona bir bakışımızın onun bir bakışının her şeye bedel olduğu o bakışla kurulacak sayısız cümlenin etkisinden daha bile aşk dolu anlar yaşadığımız bir gerçek olarak çıkıyor karşımıza. Çünkü aşk kimi zaman da susmaktır, susmaktan farksızdır.  Anlatılmaz yaşanır derler ya o misal adeta… Aşk sevgilinin bakışında bir dokunuşunda gizli sihirli bir şefkat bazen bir bebeğin masumiyetinde saklı tebessüm o bebeğin kokusu gibi eşsiz kokan bir cennet gibi gelir konar hayatlarımıza değiştirir her şeyi.   Sizin de hayatınızı değiştiren o aşk ne ulaşılmaz ne beklenmedik anda gelen bir misafirdir ki gelir yerleşir kalbinizin odasına ve artık misafir değildir o, o o kalbin sahibidir. Ve bu mükemmel aşkınızı siz de taçlandırarak nazar değmesin istiyorsanız yerlere göklere sığdıramadığınız o aşkınız için bu harika tasarımdaki Gümüş nazarlıklı kolyeyi hediye olarak alın aşkınızı mutlu edin:)

Sevgilinize Özel Kolyeler

 

 

 

Bu şık tasarımıyla sevgilinizin boynuna oldukça yakışacak olan bu nazar boncuklu altın  gümüş kolye tasarımında bulunan taşlı kalp ile oldukça zarif ve alımlı bir görüntüye sahip. aşkınızı herkesten kıskanıyorsanız ve göze gelmesin nazar değmesin istiyor iseniz bu şık kolyeyi sevgilinizin boynuna takın. Hem o mutlu olsun hem de ilişkiniz harika olsun:)

 

 

Harika bir görünüme ve tasarıma sahip özenle dizayn edilen bu şık ve gösterişli kolye sevgilinizin her anında kullanabileceği bir kolye olacak. O bu harika kolyeyi asla boynundan çıkarmayacak. Özel kalp tasarımı ve nazar boncuğu dizaynıyla zarif bir tasarımda buluşan bu harika nazar boncuklu gümüş altun kolyeyi sevgiliniz çok ama sevecek:) Aşkınız da nazarlara gelmeyecek:)

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *