2016 Öğretmenler Günü Hediyesi Rehberi

Özenilerek hazırlanan hediye paketlerinin büyük bir dikkatle açıldığı günlerden olan öğretmenler günü, öğretmeninizi mutlu etmeniz için harika bir fırsat! Siz de hediye seçerken ince eleyip sık dokuyanlardansanız birbirinden orijinal bu hediye fikirlerimizi beğeneceğinizi umuyoruz. Klişe öğretmenler günü hediyesi önerileri sizin için de zaman kaybından başka bir şey değilse ürünlerimizle tanışmak için daha fazla zaman kaybetmeyin ve bir an önce ürünlerimizi incelemeye başlayın 😉

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Olacak En Yeni Ürünler

 

Hocaların Hocası Kalem ve Defter Seti

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-1

Alacağınız hediyenin şıklığıyla dikkat çeken bir şeyler olmasını istiyorsanız, kalemiyle birlikte mükemmel ikili olan bu defterleri kaçırmayın! Defterlerin siyah ve kırmızı olmak üzere iki renk alternatifi bulunmaktadır. Defter ve kalemin üzerine öğretmeninize dair dilediğiniz metni yazdırabiliyorsunuz.

 

Pembe Beyaz Gonca Güller Kokulu Taş Aranjmanı

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-2

Tercihini genel olarak çiçeklerden yana kullananlar, mis kokulu bu kokulu taşlara da hayran kalacaklar. Gül şeklindeki kokulu taşlar şık kovasıyla birlikte gönderilmektedir. Kova, şirin pembe kurdelayla süslenmiştir.

 

Öğretmene Özel I Love You Yastıkları

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-3

Öğretmenler günü hediyenizi tek başınıza değil de, arkadaşlarınızla ortaklaşa olarak alacaksanız bu sevimli yastığı kaçırmayın! Öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz bu yastık, şirin çocuklardan oluşan tasarımıyla öğretmeninizin favorisi olmayı başaracak.

 

Öğretmene Özel Fotoğraflı Kitap Ayracı

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-4

Kitap okumayı çok seven öğretmeninize ömrü boyunca unutamayacağı bir öğretmenler günü hediyesi almaya ne dersiniz? Üzerindeki metin kısmını değiştirebildiğiniz ve üzerine öğretmeninizin fotoğrafını bastırabildiğiniz bu kitap ayracı sadece edebiyat öğretmenlerinin değil, tüm öğretmenlerin vazgeçilmezi olacak.

 

Öğretmene Özel Fotoğraflı Sertifika

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-5

Öğretmeninize, büyük bir memnuniyetle evinin başköşesine yerleştirebileceği bir öğretmenler günü hediyesi vermek ister misiniz? Dilediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz ve öğretmeninizin fotoğrafını bastırabileceğiniz bu sertifika, öğretmeninizin şimdiye kadar aldığı en sevgi dolu hediye olacak.

 

Öğrencili Öğretmenler Günü Kupaları

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-6

Kız ve erkek olmak üzere iki farklı tasarım modeli bulunan bu kupa bardaklar, tamamen öğretmeninize özel olarak hazırlanmaktadır. Bardağın üzerine öğretmeninizin ismini yazdırmanız mümkündür.

 

Öğretmene Özel Mesajlı Makyaj Aynası

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-7

Yapılan jestler hiçbir zaman unutulmaz. Alacağınız hediyeyle öğretmeninize “her halinizle güzelsiniz” mesajını vermek isterseniz, üzerindeki metinleri dilediğiniz gibi değiştirebildiğiniz bu makyaj aynasını tercih edebilirsiniz.

 

Kutulu Öğretmenler Günü Çikolatası

2016-ogretmenler-gunu-hediyesi-rehberi-8

Öğretmenler gününü kutlamak hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Ambalajında tebrik mesajı yazan bu çikolatalar, öğretmeninize “ağzınızın tadı hiç bozulmasın” demenin en eğlenceli hali…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *